Prevádzka hipoterapie

Dobrý deň,

hipoterapia prebieha v jazdeckom areáli Rozálka v Pezinku,

v prípade záujmu -  kontakt: mail - lenka@hiposkolka.sk alebo 0904 392 841.

Bližšie informácie o voľných termínoch radi pošleme mailom, resp. sprostredkujeme telefonicky.

Ďakujeme.

 

15. marca 2019 na rodinnej farme vo Vištuku bude prebiehať prednáška spojená s workshopom na tému Deti a kone nepoznajú čas

Dozviete sa, čo majú spoločné kone a deti a čo od nás potrebujú.  Sú našimi zrkadlami, ukazujú nám náš aktuálny stav, ktorý si často sami neuvedomujeme. Pomáhajú nám spoznať samých seba a učia nás veci, ktoré potrebujeme. Ked poznáme svoje vlastné potreby, môžeme nasýtiť tie ich. Skúsime sa na to pozrieť aj prakticky. To kde sa nachádzame,  čo je naša aktuálna potreba a kde sú naše hranice. Potom možno pochopíme, kde vzniká problém pri strete s hranicami detí a koní, ktoré oni neustále testujú.

https://www.carovnekone.sk/seminar-kone-a-deti/

 

Hľadáme dobrovoľníkov na pomoc pri vykonávaní hipoterapie v jazdeckom areáli Rozálka v Pezinku.

Jedná sa (nielen) o vodenie koňa pri terapii, asistenciu pri rôznych individuálnych ako aj skupinových hrách s koňmi. Skúsenosti s koňom sú vítané.Pomocníkov zaškolíme.

Na oplátku ponúkame odbornú prax potrebnú pre budúcich hipoterapeutov, špeciálnych, liečebných pedagógov, jazdecký tréning, osobnostný rozvoj.

Hipoterapia prebieha pondelky, utorky, štvrtky a piatky v čase od 9.00 do 14.00. Projekty aj v iných dohodnutých termínoch.

Pre bližšie informácie, termín stretnutia píšte na lenka@hiposkolka.sk alebo volajte 0904 392 841.

Ďakujeme.


Mgr. Lenka Kňazovická Ph.D.